İnceleme

Digipod A-2550 P Top Kafa Katlanır Tripod

15 kg taşıma kapasiteli 155 cm’ye yükselebilen bu katlanır top kafa (ball head) tripod, benim gibi seyahat tutkunlarının gözdesi olabilir.

İnceleme: Adem MELEKE

Neredeyse 20 yıldır İstanbul’da ay fotoğrafı peşindeyim. Yaz olsun kış olsun, ayda en az 4-5 gün, sabah ay batım saatlerinin öncesinde uyanırım. Bazen yürüyerek, bazen motosikletle, bazen de arabayla düşerim yollara.

Bundan birkaç yıl öncesine kadar katlanan tripodlara karşıydım, çünkü çoğunlukla kullandığım tele lensleri taşımaları benim için çok riskliydi. Hatta bu nedenle pek çok motosiklet yolculuğunda tripod götürmezdim.

Digipod’un bu katlanır modeli artık benim için hayat kurtarıcı. Hem taşıması çok kolay hem de oldukça sağlam bir taşıma kapasitesine sahip. Bu sayede tripod kullandığım gün sayısı ve daha önemlisi motosiklet ile seyahat şansımı arttı. İşte size Digipod 2550 P sayesinde 2020’nin son ay batımı gecesinden kareler…

Digipod A-2550P hakkında daha detaylı bilgi için Digipod A-2550P Tripod Kiti - Ekincifotograf.com.tr adresini ziyaret edebilirsiniz.

Etiketler: fotoğraf

Yazdır e-Posta