• Anasayfa
  • İnceleme
  • En Sevdiğiniz Görüntüleri Çekmek İçin Dörtlü Arka Kamera LG K61
İnceleme

En Sevdiğiniz Görüntüleri Çekmek İçin Dörtlü Arka Kamera LG K61

LG'den, mobil cihazınızı muhteşem bir cep fotoğraf makinasına dönüştürecek 4 kameralı süper bir model LG K61

 

Fotoğraflarınıza daha fazla esneklik kazandırın.

Dörtlü kamerada bulunan standart kamera, süper geniş açı kamera, derinlik kamerası ve makro kameranın olağanüstü çözünürlüğü ile unutulmaz anlarınızı dilediğiniz zaman, dilediğiniz yerde ve dilediğiniz şekilde yakalayın.

 

Makro Kamera

Detaylı ve Büyüleyici

4 cm'ye kadar yakın mesafeden kristal netliğine yakın görüntüler çekin. Daha sonra animasyon eklemek istediğiniz kısma dokunun ve fotoğrafın canlanarak hareket ettiğini görün.

 

Dörtlü Hücre Teknolojisi

Geceyi Aydınlatın

Her anın parlaklığını ortaya çıkarın. Gelişmiş Dört Hücre Teknolojisi, zorlu veya loş ışık koşullarında bile aydınlığı artırıp paraziti azaltarak olağanüstü fotoğraflar çekmenizi sağlar.

 

Loş Işıklı Ortamlar için Yüksek Çözünürlük

 

Süper Geniş Açılı Kamera

Gözle Görülebilecek Tüm Detaylar

Hiçbir ayrıntıyı kaçırmadan tüm detaylarıyla yakalayın. Geniş Açılı Kameranın sunduğu süper geniş görünüm sayesinde muhteşem manzaralar, büyük topluluk çekimleri ve sonsuza dek süren nefes kesici manzaraları yakalayabilirsiniz.

 

Derinlik Kamerası

Sizin İçin Önemli Olanlara Odaklanın

Fotoğraflarınıza daha fazla perspektif ekleyin. Pürüzsüz ve rüya gibi arka planların önünde duran nesneler, fotoğrafların daha da çarpıcı görünmesini sağlar.

 

AI Kamera

Geliştirilmiş Doğru Özellikler

Her sahnede en iyi görüntüyü ön plana çıkarın. İster yakın arkadaşınızı ister bir köpek yavrusunu, pizza partisini, bahar manzaralarını, tropik plajları veya güneşin aydınlattığı günlük manzaraları çekin. AI Kamera, çerçevenin içinde ne olduğunu algılayarak ortam için en ideal ayarları otomatik oluşturur.

 

Sinematik Görüntü Kalitesine Sahip Geniş Ekran

Olağanüstü Film Ekranı

Sinema dünyasına adın atın. Filmleri, hak ettikleri 19:5:9 oranındaki geniş ekranda tüm ihtişamıyla izleyin.

 

4,000 mAh Batarya

Mükemmel Batarya Ömrü

Tüm günü rahatlıkla çıkarabilen batarya kapasitesi. 4000 mAh batarya, gün batımından gün doğumuna kadar ihtiyacınız olan bartarya ömrünü sağlar. Batarya durumunu düşünmeden internetten dilediğiniz filmi izleyin, oyunu oynayın ve fotoğrafı çekin.

 

DTS-X 3D Sinematik Ses Sistemi

Heyecan Verici Ses Deneyimi

Filmleri izlemeye değer kılan ses kalitesi artık telefonunuzda. DTS-X, kendinizi ses ortamının ortasındaymış gibi hissetmenizi sağlar. En hafif fısıltıları, yoğun patlamaları ve hatta ayak seslerini dinamik bir netlikle duymanızı sağlar.

 

MIL-STD-810G Testi

Amerikan Askeri Dayanıklılık Sertifikası

Kazalar hepimizin başına gelebilir. Ama MIL-STD-810G sertifikası sayesinde artık telefonunuz daha dayanıklı. Yapılan askeri testler, telefonunuzun aktif yaşam tarzınıza ve aniden düşmelere karşı dayanıklı olduğunu kanıtlıyor.

 

Google Asistan Tuşu

Hareket Halindeyken Yanınızda

İhtiyacınız olduğunda yanınızda. Google Asistan'dan yakınınızdaki restoranları, popüler müzik listelerini ve hatta gördüğünüz çiçeğin türünü bulmasını isteyin. Yapay zekaya sahip telefon asistanınız için hepsi çok kolay.

 www.lg.com

 

Etiketler: istanbul, fotoğraf yarışması, fotoğraf, LGK41, akıllıtelefon, kamera, ceptelefonu

Yazdır e-Posta