"Istanbul Photo Awards 2023" Sergisi Londra'da Açıldı
Haberler

"Istanbul Photo Awards 2023" Sergisi Londra'da Açıldı

Anadolu Ajansının (AA) düzenlediği uluslararası haber fotoğrafı yarışması Istanbul Photo Awards 2023'ün sergisi, Londra'da sanatseverlerle buluştu.

Anadolu Ajansı’nın düzenlediği uluslararası haber fotoğrafı yarışması Istanbul Photo Awards 2023’ün üçüncü sergisi açıldı.

Londra Yunus Emre Enstitüsünde (YEE) 15 Aralık'a kadar ziyaret edilebilecek serginin açılışına Türkiye'nin Londra Büyükelçisi Osman Koray Ertaş, AA Yönetim Kurulu Başkanı ve Genel Müdürü Serdar Karagöz, Londra YEE Müdürü Mehmet Karakuş'un yanı sıra bu yıl yarışma kapsamında ödül kazanan Alex Broadway ile çok sayıda davetli katıldı.

Alex Broadway, prestijli isimler ve kurumların arasında isminin bulunmasına şaşırdığını ve ödül beklemediğini kaydederek "Tüm kategorileri içeren çok fazla yarışma kalmadı. Bu yarışmada her şey var ve çok prestijli." dedi.

2023 yılında ödül kazanan fotoğrafların yanı sıra geçtiğimiz yıllarda Filistin temalı fotoğraflarıyla ödül kazanan çalışmaların da yer aldığı sergi 15 Aralık’a kadar ziyarete açık.

Etiketler: fotoğraf

Yazdır e-Posta