DJI Mini 4 Pro
Haberler

DJI Mini 4 Pro

DJI Mini 4 Pro, güçlü görüntüleme yetenekleri, çok yönlü engel algılama, yeni Trace Modu ile ActiveTrack 360° ve 20km FHD video aktarımını entegre ederek hem profesyoneller hem de yeni başlayanlar için sevilecek daha fazla şey getiriyor.

Sakin Olun

İlham geldiğinde havalanın. Ağırlığı 249 gr’dan hafif olan Mini 4 Pro, hareket halindeyken rahatlık sağlamak üzere tasarlanmıştır. Ve drone’un ağırlığı, herhangi bir eğitime veya belgeye gerek olmadığı anlamına gelir.

Büyük Boyutlu Görüntüleme Performansı

Mini 4 Pro’nun Dual Native ISO Fusion, f/1,7 diyafram açıklığı ve 2,4μm 4’ü 1 arada piksel özelliklerine sahip 1/1,3 inç CMOS sensörle güçlendirilmiş kamerasıyla daha karmaşık ayrıntıları kolayca yakalayın. Yüksek dinamik aralık ile daha fazla vurgu ve gölge ayrıntısı, her karede ödün vermeyen sonuçlar anlamına gelir.
 
 

Maksimum Görsel Etki

4K/60 fps HDR ve 4K/100 fps video ile canlı sahnelere hak ettikleri ayrıntıları verirken, 10 bit D-Log M ve HLG çarpıcı bir renk yelpazesi yakalamaya yardımcı olur ve düzenleme ve paylaşım sırasında daha fazla esneklik sağlar.

4K/60fps HDR

Her anın doğa harikasını koruyun. 4K/60fps HDR, gün batımının veya gün doğumunun nüanslarını gerçeğe yakın kalitede paylaşmanızı sağlar.

Slow Motion 4K/100fps

İzleyiciyi her kareye dahil edin. 4K netliğinde ağır çekimle, patikalarda, plajda veya kendi arka bahçenizdeki aksiyonu 100 fps’de yakalayın.
 
Geceyi Vurgulayın
 
Mini 4 Pro’nun Gece Çekimleri videosunun geliştirilmiş gürültü azaltma algoritması, gürültüyü etkili bir şekilde bastırır ve doğrudan kameradan daha net, daha temiz çekimler yapılmasını kolaylaştırır.
 
 

1,07 Milyar Renk

10 bit D-Log M kalitesinde kayıt yapın ve bir milyardan fazla renk yakalayın. Doğal renk geçişleri ve hassas tam spektrumlu ayrıntılar, Mini 4 Pro’nun profesyonel düzeyde post prodüksiyon kontrolünün ve uzman düzeyinde yaratıcı düzenleme esnekliğinin kilidini açtığı anlamına gelir.
 
Her Platformda Dinamik
 
İçeriğinizi nerede yayınlarsanız yayınlayın, HLG yüksek dinamik aralığı sayesinde doğal renklerin ve parlaklığın ayarlama veya format dönüştürme olmadan gerçeğe yakın kalmasını sağlar.
 

RAW Fotoğraflar

Çoğu zaman en önemli olan küçük şeylerdir. Öne çıkan görüntüler için HDR görüntüleme, sahne tanıma ve daha fazlasını bir araya getiren 48MP RAW ve yeni nesil SmartPhoto[6] ile en ince ayrıntıları koruyun.
 
 

Sezgisel Özellikler, Geliştirilmiş Uçuşlar

Daha Fazla Algıla, Güvenle Uç

Çok yönlü engel algılama özelliği Mini 4 Pro’yu son derece güvenli hale getirir. Dört geniş açılı görüş sensörü ve bir çift aşağı görüş sensörü ile engelleri tüm açılardan algılar. Gelişmiş Pilot Destek Sistemleri (APAS), uçuş sırasında otomatik frenleme ve bypass sağlayarak ek güvenlik sağlar.
 

Daha Uzun Uçun, Daha Çok Yaratın

Mini 4 Pro’nun Akıllı Uçuş Pili ile pil endişelerini geride bırakın ve yaratıcılığınıza odaklanın. 34 dakikaya kadar uçuş süresinin keyfini çıkarın veya ekstra uzun 45 dakikalık maksimum uçuş süresinin keyfini çıkarmak için Akıllı Uçuş Pili Plus’a yükseltin.
 
 
34 dakika
Akıllı Uçuş Bataryası
 

45 dakika

Akıllı Uçuş Bataryası Plus

20 km Video İletimi

Mini 4 Pro, DJI’ın O4 video aktarımına sahiptir. Ultra duyarlı kontrolün ve 20 km’ye kadar mesafelerden akıcı 1080p/60fps FHD canlı yayınların keyfini çıkarın.
 

Tek kelimeyle Ustaca

Sinematiğe Bir Dokunuş

Mini 4 Pro, istediğiniz çekimleri yapmak için üç zahmetsiz seçeneklere sahiptir: Spotlight, Point of Interest ve gelişmiş konum izleme özelliklerine sahip devrim niteliğindeki yeni ActiveTrack 360°. Kusursuz sinematik çekimler yapmak için izleme tekerleği arayüzünde bir yolu kaydırın. Çok yönlü engel algılama özelliği sayesinde, engelleri aşmak ve profesyonel düzeyde sonuçlar için daha akıcı, daha istikrarlı izleme elde etmek şaşırtıcı derecede basittir.
 

DJI RC 2

Bu hafif ve kullanımı kolay uzaktan kumanda, dahili DJI Fly uygulamasıyla birlikte gelir ve uçuş sırasında akıllı telefon kullanımına olan ihtiyacı ortadan kaldırır. Yüksek çözünürlüklü ekran, doğrudan güneş ışığı altında bile net ve net bir görünüm sunarak tüm Mini 4 Pro deneyiminizi optimize eder.

 

DJI Mini 4 Pro Akıllı Uçuş Bataryası Plus

DJI Mini 3 Serisi için aynı Akıllı Uçuş Bataryası Plus, aynı şekilde Mini 4 Pro’da kullanılabilir ve 45 dakikalık maksimum uçuş süresi sağlayarak sorunsuz ve endişesiz bir uçuş sağlar.
 

DJI Mini 4 Pro İki Yönlü Şarj İstasyonu

DJI Mini 3 Serisi için kullanılan aynı İki Yönlü Şarj İstasyonu. Bir uzaktan kumandayı ve üç bataryayı sırayla şarj edebilir. Uzaktan kumandaları, akıllı telefonları ve diğer cihazları şarj etmek için mobil bir güç kaynağı olarak da kullanılabilir ve hatta bataryaları güvenli bir şekilde taşımak için saklayabilir.
 

DJI Mini 4 Pro Geniş Açılı Lens

Süper geniş 100° FOV ile geniş manzaralar yakalayın.
 

DJI Mini 4 Pro ND Filtre Seti (ND16/64/256)

ND16/64/256 filtrelerle güçlü ışık koşullarına uyum sağlayın ve mükemmel çekim için her zaman hazır olun.
 

DJI Mini 4 Pro 360° Pervane Koruması

Pervaneleri tamamen kaplar ve takılması ve çıkarılması kolaydır, uçuş güvenliğini basit ve verimli bir şekilde sağlar.
 
DJI MINI 4 PRO KUTU İÇERİKLERİ
 

Yazdır e-Posta