• Anasayfa
  • Haberler
  • İngilizler’den İstanbul Çıkarması: Zıplayarak Avrupa’dan Asya’ya Geçiş Yaptılar
Haberler

İngilizler’den İstanbul Çıkarması: Zıplayarak Avrupa’dan Asya’ya Geçiş Yaptılar

Cesur şovları ile tüm dünyanın dikkatini çeken İngiliz parkur grubu Storror, Canon Europe’un imaj kampanyası için hazırlanan nefes kesici videoyu takipçileriyle paylaştı.

Galata Köprüsü, Süleymaniye ve Haydarpaşa başta olmak üzere İstanbul’un tarihi ve turistik sembollerinde görenleri büyüleyen bir performans sergileyen Storror üyeleri, İstanbul Boğazı’nı geçen bir feribotun çatısına atlayarak Asya kıtasına geçiş yaptı. Atlama, zıplama ve tırmanma hareketleriyle İstanbul’u bir uçtan diğer uca gezen Storror’un macera dolu yolculuğu grubun sosyal medya hesaplarında ve Canon Europe Youtube hesabında maceraperestleri bekliyor.

Canon Europe son kampanyası için gerçekleştirdiği nefes kesen videosu ile kendine güvenen maceraperestlere meydan okudu. Dünyaca ünlü İngiliz parkur grubu Storror, Canon Europe’un kampanyası için geldikleri İstanbul’da izleyenlere ilham veren bir performansa imza attı.

Biraz daha cesaret biraz daha ilham!

7 sporcudan oluşan grup, İstanbul’un tarihi yapıları olan Galata Köprüsü, Süleymaniye gibi noktalarda performansına başladıktan sonra boğaz köprüsünü geçen bir vapurusun çatısına atlayarak Asya kıtasına geçiş yaptı. Youtube’ta 1 milyondan fazla abonesi olan ve bugüne kadar 78’den fazla ülkeyi ziyaret eden Storror, birçok kişinin bakmaya bile cesaret edemeyeceği yüksekliklerden atlayarak kampanya kapsamında şovlarını takip eden herkese daha cesur olmaları için cesaret verdi.

Görsel şölen sunan videonun çekiminde EOS M50 ve EOS C200 gibi Canon ürünleri kullanıldı

İstanbul’daki başarılı performansları sayesinde zıplayarak kıtalar arasında geçiş yapan Storror’un videosu; Canon’un en beğenilen aynasız fotoğraf makineleri ile bu anları ölümsüzleştirdi. EOS M50 ve sinema kamerası EOS C200’ün de aralarında bulunduğu çeşitli Canon fotoğraf makineleri ve lensleri ile ünlü spor fotoğrafçısı ve Canon elçisi Samo Vidic tarafından nefes kesen gösteri kayıt altına alındı.

 

Yazdır e-Posta