DJI Osmo Action 4
Haberler

DJI Osmo Action 4

Işıklar söndüğünde bile çarpıcı görüntü kalitesi ve benzersiz esneklikle her anın ham coşkusunu yakalayın. Osmo Action 4, heyecan arayanlara her anı kaydetme, heyecanı paylaşma ve ayrıntı belirleme gücü verir.

1/1,3″ Görüntü Sensörü

Action 4 ile kayıt yaparken her pikselin gücünü ortaya çıkarın. Geniş f/2,8 diyafram açıklığı ve 2,4μm eşdeğer piksel boyutu, gün doğumundan gün batımına ve ötesine kadar ayrıntılarla dolu çekimler sunar.
 

10 bit D-Log M Renk Performansı

10 bit D-Log M renk modu size bir milyardan fazla renk ve post prodüksiyonda kullanabileceğiniz daha geniş bir dinamik aralık sunar.
 

4K/120fps

En iyi hareketler akıcı ağır çekimi hak eder. İşte bu yüzden Action 4, 4K UHD 120 fps’ye sahip ve size zamanı bükmek ve her şeyin tadını çıkarmak için kolay bir seçenek sunuyor.

155° Ultra Geniş Açı

İnsan gözünün gördüğüne yakın bir perspektifle sizi içine çeken ultra geniş bir FOV deneyimini yaşayın.
 
 

Durumsal Stabilizasyon

360º HorizonSteady

360º HorizonSteady, basit aksiyon kamerası stabilizasyonunun çok ötesine geçerek, kaç takla, bükülme veya dönüş olursa olsun her açıdan yatay eğilmeleri düzeltir.

Biraz daha uç olmayan bir şey mi planlıyorsunuz? 45º’ye kadar yatay eğim düzeltmesi için HorizonBalancing’i deneyin.

RockSteady 3.0

Kamera titremesine güle güle. RockSteady 3.0, 4K/120 fps çekim yaparken bile POV çekimlerinize akıcı sabitleme sağlar.

Renk Sıcaklığı Kalibrasyonu

Gelişmiş renk sıcaklığı sensörü, kameradan fırlayan renkler için dış mekanlarda, iç mekanlarda ve su altında gerçekçi tonlar sağlar.
 

Canlı Su Altı

DJI Mimo artık Action 4’ün renk sıcaklığı sensöründen gelen görsel bilgileri senkronize ederek dalgaların altında göz açıcı ayrıntılar elde edebiliyor.
 
 

Siz Hazır Olduğunuzda Kullanım Senaryoları

Her Sınırı Aşın

Sınırlar aşılmak içindir ve Action 4 sezgisel olduğu kadar güçlü sayısız özelliğiyle tam da bunu yapmanızı sağlayan bir aksiyon kamerasıdır.
 

Manyetik Quick-Release

Action 4’ün manyetik Quick-Release tasarımı, gerektiği an işleri hızlı bir şekilde değiştirmenizi sağlar.
 

Doğal Dikey Çekim

Kolaylık ve esneklikle dikey çekim yapın. Yatay-Dikey Koruyucu Çerçeve, saniyeler içinde kayıpsız dikey çekim yapmanızı sağlar.

Çift Dokunmatik Ekran

Su lekelerine dayanıklı çift dokunmatik ekran, selfie, mod değiştirme veya video oynatma sırasında parametre ayarlamaları için aksiyon kamerasını döndürmeyi geçmişte bırakır.
 
 

Özel Modlar ve Hızlı Geçiş Düğmesi

SnapShot gibi özellikler en önemli anları asla kaçırmamanızı sağlar. Sık kullanılan ayarları C1-C5 kısayollarına kaydedin ve Hızlı Geçiş düğmesi ve sesli uyarılarla modlar arasında anında geçiş yapın.
 

Sağlam Güç, Kompakt Form

18m Su Geçirmez

Güvenle dalın, ıslak ellerle bile kolay kullanımın keyfini çıkarın. Action 4, kılıf olmadan 18 metreye kadar derinliklere dayanacak şekilde tasarlanmıştır.
 

Ultra Uzun Batarya Ömrü, Hızlı Şarj Destekli

2,5 saatin üzerinde kullanım ile hiçbir şeyi kaçırmayın. Hızlı sarj sayesinde Sadece 18 dakikada %80’e kadar şarj edin. Güç verin ve tekrar harekete geçin.

Düşük Sıcaklık, Yüksek Performans

Donmaya dayanıklı pil tasarımı, soğuk havalarda bile yaratıcılığınızın gelişmesini sağlar. 20°C’ye (-4°F) kadar düşük sıcaklıklarda 160 dakikaya kadar kayıt yapmanın keyfini çıkarın.
 
 

AI Selfie Çubuğu Kaldırma

Yükseltilmiş InvisiStick işlevi ile, akıllara durgunluk veren bir perspektif için daha geniş bir senaryo yelpazesinde selfie çubuğunu çekimlerinizden çıkarın.
 

GPS Bluetooth Uzaktan Kumanda ve Spor Parkuru

GPS Bluetooth Uzaktan Kumanda ile resmin tamamını yakalayın. Hız, eğim, hızlanma ve daha fazlası gibi verileri kaydedin ve entegre edin; böylece muhteşemliği her yönüyle sergileyen videolar elde edin.
 

Akıllı Modlar

Genişletilmiş Kayıt Seçenekleri

Action 4, kristal netliğinde sesle dinamik çekimlerden sorunsuz post-edit özelliklerine kadar, hızlı tempolu sporların keskin kenarlarını kaydetmek için üretilmiştir.
 

Stereo Kayıt

Yüksek kaliteli sesi kolaylaştıran dahili mikrofon dizisi ile kendinizi canlı ve net sesin içine bırakın. Action 4, genişletilmiş kayıt seçenekleri için DJI Mic’e harici bağlantıyı da destekler.
 

Wi-Fi Canlı Yayın

Action 4, Wi-Fi veya telefonunuzun hotspot’unu kullanarak canlı yayın yapmayı destekler. Tercih ettiğiniz platformu ve çözünürlüğü seçin ve dünyanıza bağlanın.

Kesintisiz bir yayın sağlamak için uzun süreli yayınlarda aksiyon kameranızı şarjda tutmak üzere harici bir güç kaynağı kullanın.

Timecode Sync

Action 4’ün dahili Timecode Sync sayesinde, düzenleme sırasında daha fazla verimlilik için birden fazla kameradan gelen çekimleri senkronize edebilirsiniz.
 
 

LightCut Uygulaması

Yapay Zeka Düzenlemesi

LightCut uygulaması, çekimlerinizdeki öğeleri otomatik olarak tanır ve ideal bir çekim sırası önerir, böylece tek dokunuşla mükemmel bir 4K HD video elde edebilirsiniz. Ayrıca çeşitli şablonlar arasından seçim yapın ve her deneyime uygun etkileyici içerikler oluşturun.
 
Kapsamlı Aksesuarlar

Dağ Bisikleti

Osmo Action Göğüs Askısı Bağlantısı

Son derece sürükleyici bir birinci şahıs görüşü yaratır. Ayarlanabilir kamera eğim açısı ile giymesi rahattır.
 

Osmo Action Kask Çene Bağlantısı

İzleyicilerinize, kullanıcının doğrudan görüş hattını taklit eden, yürek hoplatan bir kamera perspektifi sunun. Montajı ve sökülmesi kolaydır ve çeşitli kasklarda çalışır.
 

Dalış

60m Su Geçirmez Kılıf

Yüksek mukavemetli cam ile daha da derin su altı yaratımı için 60 metreye kadar su geçirmez koruma sağlar.
 

DJI Yüzen Handle

Tutması kolay. İçi boş tasarım aksiyon kamerasını suyun üzerinde tutar, böylece cihazı kaybetme korkusunu ortadan kaldırır.
 
Kayak/Snowboard
 
60m Su Geçirmez Kılıf
Yüksek mukavemetli cam ile daha da derin su altı yaratımı için 60 metreye kadar su geçirmez koruma sağlar.
 
 

Osmo Action Yapışkan Taban Kiti

Düz Yapışkan Taban, çok çeşitli yüksek yoğunluklu senaryolar için uygun hale getiren güvenli bağlantılar için güçlü bir bağlantı kuvvetine sahip geniş bir 3M yapışkan alanına sahiptir.
 

Bisiklet

Osmo Action

Bisiklet Sele Ray Bağlantısı

Dayanıklı alüminyum alaşımdan üretilen Bisiklet Selesi Ray Bağlantısının kurulumu kolaydır ve her sürüşe benzersiz bir bakış açısı sağlar.
 
Osmo Action

360° Bilek Kayışı

Osmo Action 360° Bilek Kayışı ile aksiyon kamerasını elinize veya bileğinize takarak sürükleyici POV çekimler yapın veya kamerayı hızlıca saklayın.

Osmo Action Mini Gidon Bağlantısı

Çok açılı çerçeveleme için 360° dönen görünümü destekler. Alet gerektirmeden montajı kolaydır. Boru çapı ayarlanabilir, bu da onu farklı modeller için uygun hale getirir.
 

Ekstra Aksesuarlar

Osmo Action Mini Uzatma Çubuğu

Avuç içi büyüklüğünde saklama alanı. Dört bölüme kadar uzayabilir. Uzun süre tutmak için rahattır. Alt kısımdaki yerleşik tripod, sabit çekim için cihazı güvenli bir şekilde yerinde tutabilir. Üst kısımdaki bilyeli eklem tasarımı açı ayarını daha kolay hale getirir.
 

Osmo Action Bite Bağlantısı

Kamerayı tutmadan sabitleyin ve sörf yaparken veya bisiklete binerken POV çekimi yapın. Rahat, güvenli ve zahmetsiz çekim için dayanıklı gıda sınıfı malzemeden yapılmıştır.
 

Osmo Sırt Çantası Askısı Montajı

Açık hava etkinlikleri sırasında POV kaydı için kamerayı sırt çantanıza hızla takın. Ayrıca kullanılmadığında aksiyon kamerasını güvenli bir şekilde saklar.
 

Osmo Action Çok Fonksiyonlu Pil Kutusu

Üç pil ve iki microSD kart depolar. Üç pili akıllı bir şekilde hızlı şarj eder ve akıllı telefon gibi diğer cihazları şarj etmek için bu pillerle birlikte bir güç bankası olarak kullanılabilir.

DJI Mic

DJI’ın ilk çift kanallı kablosuz mikrofon sistemi, daha hassas, daha gerçekçi ses kaydetmek için mükemmel ses kayıt performansına sahiptir ve çıkış görüntülerinin kalitesini önemli ölçüde artırır.
 
Osmo Action Asma Boyun Bağlantısı
Asma Boyun Bağlantısı, takması rahat olan ve serbestçe yeniden şekillendirilebilen benzersiz bir silika jel malzeme kullanır. Balık tutarken, seyahat ederken vb. hızlı bir şekilde POV çekimleri yapmak için kullanın.
 
DJI OSMO ACTION 4 KUTU İÇERİKLERİ
 
 
 
 
 

Etiketler: kamera, ileri fotoğrafçılık

Yazdır e-Posta