Huawei P60 Pro, Tipa Dünya Ödülü Kazandı
Haberler

Huawei P60 Pro, Tipa Dünya Ödülü Kazandı

HUAWEI’nin en yenilikçi amiral gemisi akıllı telefon HUAWEI P60 Pro, TIPA (Technical Image Press Association) tarafından 2023'ün En İyi Fotoğraf Çeken Akıllı Telefonu ödülüne layık görüldü.

2023'ün En İyi Fotoğraf Çeken Akıllı Telefonu

Yeni fotoğrafçılık amiral gemisi, fotoğrafçılık ve estetiğin mükemmel soyağacını miras alarak optik sistem ve estetik tasarımda bir başka atılım daha yapıyor. Yeni akıllı telefon, akıllı görüntüleme ve teknolojik estetiği mükemmel bir şekilde bütünleştiriyor, klasik HUAWEI P Serisi tasarım dilini yeniden yorumluyor ve mobil görüntüleme inovasyonunda sektörde öncü ilerlemeler sağlıyor.

Mobil fotoğrafçılık ve teknolojik yenilik konusundaki bu gelişim bir kez daha ödüllendirildi. Dünya çapında çeşitli fotoğraf yayınlarından oluşan Teknik Görüntü Basın Birliği TIPA, HUAWEI P60 Pro'yu 2023'ün En İyi Fotoğraf Çeken Akıllı Telefon dalında TIPA DÜNYA ÖDÜLÜ ile onurlandırdı. Kararda, "Hem fotoğraf hem de video çekimi için yüksek kaliteli akıllı telefon kamerası arayanlar için çok yönlü bir yol arkadaşı" ifadesi yer aldı. TIPA WORLD AWARDS dünya çapında en çok rağbet gören fotoğraf ve görüntüleme ödülleri olarak kabul ediliyor. Bu ödüller hem sektördeki şirketleri ve ürünlerini tanıyıp onurlandırmakta hem de tüketicilerin satın alma kararlarında önemli bir ölçüt ve rehber görevi görüyor.

Yeni nesil fotoğrafçılık amiral gemisi akıllı telefon Avrupa'ya geliyor

HUAWEI P60 Pro, gün batımında, hava karardıktan sonra veya herhangi bir zamanda çekim yaparken, çeşitli mesafelerden en yüksek ayrıntıyı yakalamak isteyen tüm fotoğraf tutkunları için bir rüyanın gerçekleşmesi olabilir. Bu bahar Huawei, fotoğrafçılığı ve olağanüstü tasarımı seven herkes için yeni nesil, son teknoloji ürünü akıllı telefonunu Avrupa pazarına sunacak.  Yeni güçlü fotoğrafçılık akıllı telefonunun kullanılabilirliği 9 Mayıs 2023'teki lansman etkinliğinde kesinleşecek. Avrupalı tüketiciler, HUAWEI P60 Pro'nun yeniliklerini ürünün kendi pazarında piyasaya sürülmesinden birkaç hafta sonra keşfedecek.

 

Etiketler: fotoğraf, akıllıtelefon, kamera, ceptelefonu

Yazdır e-Posta