• Anasayfa
  • Haberler
  • Canon’dan Yeni Yılda Hikayelerinize Hayat Verecek Hediye Seçenekleri
Canon’dan Yeni Yılda Hikayelerinize Hayat Verecek Hediye Seçenekleri
Haberler

Canon’dan Yeni Yılda Hikayelerinize Hayat Verecek Hediye Seçenekleri

Bu yeni yılda kendi hikayenizi baştan yaratmak, anılarınızın çıktısını alıp onları adeta yeniden yaşayıp herkesle paylaşmak isterseniz; Canon'un hediye seçeneklerini inceleyin.

Herkes için farklı anlamlar ifade eden bir yılı daha geride bırakırken ortak noktamız, 2022’ye ait hikayelerimiz. Hepimiz yeni yılın bizlere sunacağı 365 yeni sayfayı nasıl hikayelerle dolduracağımızı düşünüyor, planlıyoruz. Yeni yılda yaşayacağınız tüm anıları birer hikâyeye dönüştürmek ise elinizde… Bunun için her an yanınızda olup yeni yıl ruhunu yansıtacak birbirinden özel Canon modellerini keşfetmeye hazır olun!

Hikâyelerin olmazsa olmazı fotoğraflar, artık hayatımızın vazgeçilmezleri arasında yer alıyor. Peki fotoğraflarımıza sadece ekrandan bakmak yerine onlara anında hayat vermek sizce de mükemmel olmaz mıydı? Siz de evet diyenlerdenseniz, Canon, bu hayalinizi gerçekleştirecek ürün serileriyle sizleri karşılıyor. 

Fotoğraf makinesi ve yazıcıya tek bir ürünle sahip olmak Zoemini S2 ile artık mümkün. Yeni yılda çantanıza sığacak kadar küçük boyutta olan ikisi bir arada Zoemini S2 ile eğlenceli anılarınızı ölümsüzleştirmek yeni hobiniz olacak. Canon Zoemini S2’nin, 8 megapiksellik kamerası, Micro SD kartı ve Zink teknolojisi hareket halinde size her zaman uyum sağlayacak kusursuz üçlüyü oluşturuyor. Baskı kağıdınız bittiğinde Micro SD kart yardımınıza koşuyor ve çektiğiniz değerli anları sizin için muhafaza ediyor. Yalnızca Zoemini S2 ile çekilen fotoğraflar değil, Canon Mini Print uygulaması ile cep telefonunuzdaki tüm fotoğrafların da baskısını alabiliyorsunuz. Üstelik zink teknolojisine sahip yapışkanlı baskı kağıtlarıyla havalı fotoğraflarınızı telefondan laptopa istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz. 

Canon, sadece baskı almak isteyen fotoğraf tutkunlarını ise SELPHY SQUARE QX10 ve Zoemini 2 ile karşılıyor. Elde taşınabilen yapısıyla bu minik ama işlevsel fotoğraf yazıcıları; Canon’un ücretsiz fotoğraf uygulamaları (iOS/Android) aracılığıyla akıllı telefona veya tablete bağlanarak, kaliteli ve canlı fotoğrafların anında basılmasına olanak tanıyor. Mürekkepsiz, kablosuz ve kompakt yapısıyla ihtiyaç duyduğunuz her an şarj edip hayatın akışını yapacağınız fotoğraf baskılarıyla yakalamanızı sağlayan bu ürünler ve baskı almanın çeşitli yollarını keşfetmenize imkan tanıyan Mini Print uygulaması sayesinde de yeni yılda yaratıcılığınızı ortaya çıkaracak kolajlar hazırlayabilir ve anında baskı alabilirsiniz. 

Çekilen fotoğraflar her zaman anlık baskı alabileceğiniz mini yazıcılara sığmayabilir. Yeni yılda eski anılarınıza gülümseyerek bakmak ve yeni hikayelerinizi oluşturmak için sizleri, PIXMA G640 ve G540 MegaTank yazıcılarının yüksek kalitede düşük maliyetlerle yarattığı harikalarla tanışmaya davet ediyoruz. 

En özel anlarınıza şahitlik eden fotoğrafların baskı aldığınızdaki görüntü kalitesinin her zaman üst düzey olmasını istersiniz. Canon PIXMA MegaTank yazıcı serisinden PIXMA G640 ve PIXMA G540 ömür boyu yanınızda olacak fotoğraflarınızın en değerli ayrıntılarını etkileyici mürekkep ömrü ile sizler için ortaya çıkarıyor. Zamana karşı koyacak şekilde tasarlanan mürekkep setiyle 100 yıla kadar dayanıklı baskılar üreten yazıcılar ile baskısını aldığınız bir fotoğrafın 100 yıl sonrasında bile aynı canlılıkla nesilden nesle aktarılacağına emin olabilirsiniz. 

PIXMA G640 ve PIXMA G540, yüksek kapasiteli yeniden doldurulabilir mürekkep tanklarıyla tek kullanımlık mürekkep kartuşlara kıyasla çok daha kullanışlı ve uygun maliyetli olmasıyla da öne çıkıyor. Yüksek baskı hacmine sahip olan bu yazıcılar, tek bir mürekkep şişesi setiyle 3.800 adede kadar 4x6 inçlik fotoğraf baskısı yapabiliyor. Bu da demek oluyor ki yılbaşında alacağınız bir PIXMA serisi yazıcı ve mürekkep şişesiyle 365 gün boyunca 3.800 yeni içerik ve hikâye sizin tarafınızdan hayat bulmayı bekliyor. 

Tüm bunların yanı sıra hayat vereceğiniz eşsiz eserleriniz ile yeni yılda kendi interaktif fotoğraf serginizi oluşturabilirsiniz. Yaratıcılığınızı kullanarak, sevdiğiniz fotoğrafları ya da eğitici ve öğretici içerikleri Canon Manyetik Fotoğraf Kâğıdı ile birleştirip buzdolabınıza yapıştırarak eğlenceli zamanlar geçirebilirsiniz. 

Hikayelerimizi ölümsüzleştirmenin yolu yalnızca baskı alarak uzun yıllar muhafaza etmekten geçmiyor. Yeni nesil hikaye anlatıcılarının en çok başvurduğu yollardan biri olan içerik üreticiliği ile Youtube, Instagram gibi sosyal medya mecraları da hikayelerimizi sonsuz bir albüm gibi arşivlerken büyük kitlelerle de paylaşmamızı sağlıyor. İçerik üreticilerine özel tasarlanan Canon EOS M50 Mark II’nin sığ alan derinliği, inanılmaz görüntü kalitesi ve bir o kadar iyi ses kalitesine sahip videoları ile yeni yılda üst düzey performansın keyfini çıkartabilirsiniz. EOS M50 Mark II aynasız fotoğraf makinesi, portatif yapısına rağmen sahip olduğu yüksek gücü ile çekimden içerik yüklemeye kadar tüm süreci kolaylaştırıyor. Yatay ve dikey 4K videolar çekme, YouTube’ye özel Full HD canlı yayın yapma becerilerine sahip bu fotoğraf makinesi, yaratıcı içeriklerinizi bir üst seviyeye taşımanızı sağlıyor. Yeni hobiler keşfedip yeni beceriler edinmenizi sağlayacak EOS M50 Mark II; 3,5 mm harici mikrofon girişi sayesinde vloglarda kusursuz ses kalitesi elde etmenize imkan tanıyor.

Zoemini S2 hakkında daha fazla bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

Selphy Square QX10 hakkında daha fazla bilgiye buradan ulaşabilirsiniz. 

Zoemini 2 hakkında daha fazla bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

PIXMA G640 hakkında daha fazla bilgiye buradan ulaşabilirsiniz. 

PIXMA G540 hakkında daha fazla bilgiye buradan ulaşabilirsiniz. 

M50 Mark II hakkında daha fazla bilgiye buradan ulaşabilirsiniz. 

Etiketler: canon

Yazdır e-Posta