Dilediğiniz Kadar Uçun: Yeni DJI Mini 3
Haberler

Dilediğiniz Kadar Uçun: Yeni DJI Mini 3

Dji Mini 3 ile ister sahilde yürüyüş, ister hafta sonu sırt çantalı gezi, ister aylarca seyahatte olun, her anı yakalamaya hazır olacaksınız.

Dilediğiniz Kadar Uçun
DJI Mini 3, maceraya hazır, kompakt, ultra hafif bir drone kameradır. Uzatılmış pil ömrü, gerçeğe yakın renk ve ayrıntıları yakalamak için çarpıcı 4K HDR video ve sosyal medya için harika çekimler için True Vertical Shooting (Gerçek Dikey Çekim) gibi eğlenceli özelliklere sahiptir.
 
Ortalamanın Üzerinde Menzil
Heyecanı Yanınızda Taşıyın

Katlanabilir tasarımı ve 249 gr’ın altındaki ağırlığı ile DJI Mini 3, bir sonraki maceranız için onu çantanıza veya cebinize almanızı kolaylaştırır.

Daha Uzun Uçuşlar
Düşük pil kaygısını bir kenara bırakın. Güvenle ve gönül rahatlığıyla süzülün. DJI Mini 3, 38 dakikaya kadar maksimum uçuş süresi sağlamak için standart Intelligent Flight Battery (Akıllı Uçuş Pili) ile birlikte gelir. Intelligent Flight Battery Plus ile uçuşlarınızı 51 dakikaya kadar uzatın.
 
Gerçek Dikey Kadraj
İster yüksek, yemyeşil bir ağaç ister yüksek bir bina olsun, çekiminizi estetik bir şekilde oluşturun ve her şeyi çerçevede tutun. Yenilikçi bir gimbal tasarımı, kameranın geniş açılı bir eğim yapmasına olanak tanır. Gerçek Dikey Çekime hızlı bir geçişle, sıradan bir çekim, sosyal medya için hazır, çarpıcı bir sanat eserine dönüşür.
 
 
Minimum Çaba, Maksimum Etki
Dronie, Circle, Helix, Rocket ve Boomerang gibi QuickShots modları ile sadece bir dokunuşla saniyeler içinde gelişmiş çekimler yapın. QuickTransfer ile sonuçları aynı hızla kaydetmek veya paylaşmak için mobil cihazınıza gönderebilirsiniz.
 
Bırakın Renkler Uçuşsun
Hem gündüz hem de gece gerçeğe yakın renklerle göz kamaştırıcı 4K HDR’de kayıt yapın. Mini 3’ün kamerası, çift doğal ISO ve çip düzeyinde HDR teknolojisine sahip 1/1,3 inç CMOS sensörle donatılmıştır.Gün boyunca, daha derin ve daha nüanslı görsel sonuçlar için vurgu ve gölge ayrıntılarını yakalayın. Gün geceye dönerken bile net ve canlı bir şekilde çekim yapmaya devam edin.
 
Her Şey Ayrıntıda
Kameranın f/1,7 diyafram açıklığı ve 2,4μm daha büyük piksel boyutu, düşük ışıklı senaryolarda bile net ayrıntılar kaydeder ve olağanüstü görüntüler sunar. Ve 4x yakınlaştırma ile çekim yapmadan önce daha fazlasını keşfedebilirsiniz.
 
O Bir Esinti
Rüzgarlı kıyı şeritleri veya dağ vadileri? Problem değil! DJI Mini 3, 10,7 m/s’ye kadar rüzgarlarda düzgün ve sabit uçar. Ve DJI O2 dijital video iletimi ile maksimum 10 km’lik menzilin ve güçlü anti-parazit özelliklerinin keyfini çıkarın.
 
 
İyi Hissettiğin Yerde Ol
Yükseklerde görülecek daha çok şey var. Hepsini kaydettiğinden emin ol. DJI Mini 3 Panorama, 180°, Geniş Açı ve Küre panorama fotoğraflarını destekler ve her kareye akıllara durgunluk veren miktarda içerik sığdırır.
 
Zahmetsizce Ustalaşın

Uçmak, düşündüğünüzden daha kolaydır ve DJI Mini 3, hemen başlamanıza yardımcı olacak bir dizi akıllı işlevi destekler.

1. Otomatik Kalkış işlevi, uçuş yolculuğunuza başlamanıza yardımcı olur.

2. Kalkış Noktasına Dönüş (RTH) işlevi Akıllı RTH, Düşük Pil RTH ve Arızaya Dayanıklı RTH’yi içerir. Bu, hava aracına sinyal düşmesi veya düşük pil gibi durumlarda otomatik olarak başlangıç noktasına dönmesi talimatını verir.

3. DJI Mini 3, sabit ve doğru bir şekilde gezinmek için GNSS’yi aşağı görüş sistemi ve kızılötesi algılama sistemi ile birleştirir, böylece güvenle uçabilirsiniz.

DJI MINI 3 FLY MORE COMBO PLUS (DJI RC) KUTU İÇERİĞİ

 

Etiketler: ileri fotoğrafçılık

Yazdır e-Posta