• Anasayfa
  • Haberler
  • Canon, En Yeni Görüntüleme Teknolojilerini Profesyonel Kullanıcı ve iş Ortaklarıyla Buluşturuyor
Canon, En Yeni Görüntüleme Teknolojilerini Profesyonel Kullanıcı ve iş Ortaklarıyla Buluşturuyor
Haberler

Canon, En Yeni Görüntüleme Teknolojilerini Profesyonel Kullanıcı ve iş Ortaklarıyla Buluşturuyor

Canon, fotoğraf ve sinema profesyonelleriyle iş ortaklarına yönelik hazırladığı "Sınırların Ötesine Geçin (See No Limit)” etkinlik serisini başlattı.

Serinin ilk etkinliği ‘Görüntülemenin Geleceği’ temasıyla gerçekleşirken sektörün önde gelen paydaşları ve kullanıcılar, Canon’un profesyonel kategorideki yenilikçi ürünlerini ve uçtan uca çözümlerini deneyimledi.

Canon yetkilileri; etkileşimli sunumlar aracılığıyla, günümüzün görsel iletişim dünyasındaki fotoğrafçılık ve video endüstrisindeki birleşme ihtiyacını vurgulayarak Canon’un bu değişime nasıl öncülük ettiği konusunda bilgilendirme yaptı. Tüm bunların yanı sıra Canon’un iş ortaklarına sunduğu uçtan uca sistem çözümleriyle, kullanıcılarına sağladığı benzersiz ve rakipsiz avantajlar vurgulandı. Etkinlik katılımcıları aynı zamanda görüntüleme alanında; PTZ kameraları, EOS R serisi ürünleri, Yeni nesil XA serisi ürünleri ve baskı alanında ise imagePROGRAF PRO-1000 ürününü inceleme ve deneyimleme fırsatı buldu.  

Uzaktan Stüdyo: Canon’un PTZ serisi ürünleri, farklı segment ve tipteki CR-N500, XF605 ve EOS C300 Mark III model kameraları aynı ekosistemde, tek bir merkezden yöneterek yüksek kaliteli video akışı çözümleri sunuyor. Video akışı yapmayı kolaylaştırmasıyla öne çıkan PTZ serisi, özellikle eğitim-öğretim, kurumsal yayınlar, televizyon kanalları ve yayıncılıkla ilgili alanlarda sunduğu fayda ile öne çıkıyor. Etkinlikte “Uzaktan Stüdyo” konsept alanında sergilenen PTZ serisi ile katılımcılar, kolaylaştırılmış video akışının yayıncılık uygulamalarını deneyimledi.

Baskı Çözümleri: Canon, görüntüyü yakalayıp baskı konusunda uçtan uca çözüm sunan tek marka olarak baskı alanındaki ürünleriyle de adından söz ettirdi. Profesyonel baskı çözümleri sunan Canon, bu ürün grubundaki imagePROGRAF PRO-1000 ürünü sergiledi.

Hibrit ve VR: Katılımcılar, aynasız fotoğraf makineleri ve RF lensler de dahil olmak üzere yenilikçi R sistemini keşfetme şansına sahip oldular. Türünün ilk örneği olan hibrit EOS R5 C’nin yanı sıra EOS R7, EOS R10 ve serinin en üst modeli EOS R3 ve R sisteminin RF lenslerine de özel ilgi gösterildi.

Canlı Yayın: Canon, lansmanı yeni gerçekleşen XA75 ve XA65 ürünlerini de etkinlikte görücüye çıkardı. Güçlendirilmiş kamera işlevleri, farklı yayın kalitelerinde video çekimi, doğrudan bilgisayara yayın aktarabilme olanaklarıyla bu ürünler, iş akışlarında kullanıcıların en büyük yardımcısı oluyor.

Etiketler: fotoğraf, canon, ileri fotoğrafçılık

Yazdır e-Posta