• Anasayfa
  • Haberler
  • Geri Dönüşüme Özel Ödül Deklanşöre Geri Dönüşüm İçin Basılacak
Geri Dönüşüme Özel Ödül Deklanşöre Geri Dönüşüm İçin Basılacak
Haberler

Geri Dönüşüme Özel Ödül Deklanşöre Geri Dönüşüm İçin Basılacak

Dünya genelinde kaynakların azalmaya başlamasıyla büyük önem kazanan geri dönüşüm konusu ödül programlarının radarına girdi. Markalar bu konuda çalışmalar başlatırken, Alarko Carrier da düzenlediği Küresel İklim Değişikliği Fotoğraf Yarışması’nda bu alanda özel ödül kategorisi açtı.

İklimlendirme sektörünün öncüsü Alarko Carrier, bu yıl dokuzuncu kez düzenlediği Küresel İklim Değişikliği Fotoğraf Yarışması’nda geri dönüşümün önemine dikkat çekiyor. Doğal kaynakların lüzumsuz kullanımının önüne geçmek ve bu konuda farkındalık yaratmak için harekete geçen Alarko Carrier, bu yıl yarışmaya özel ödül kategorisi ekledi. Çevrenin korunmasına katkı sunan geri dönüşüm sürecini anlatan, umut dolu fotoğraflar Alarko Carrier Özel Ödülü’nün sahibi olacak. 

Yarışmaya 25 Eylül 2022’ye kadar amatör ya da profesyonel olarak fotoğrafla ilgilenen herkes katılabilir. Kazananlar 17 Ekim 2022 tarihinde açıklanacak. Kazanan, Vahaa Akıllı Bahçe’nin sahibi olacak.

Yarışmaya katılmak isteyen amatör ve profesyonel fotoğrafçıların; @alarkocarrier Instagram, veya @alarko_carrier Twitter hesapları üzerinden #AlarkoCarrierKüreselİklim2022 etiketiyle adını kullanarak fotoğraflarını paylaşması yeterli olacak.

Seçici Kurul Kimlerden Oluşuyor

Seçici kurulda, Gazeteci ve Fotoğrafçı Adem Meleke, Belgeselci ve Foto Muhabiri Coşkun Aral, Fotoğrafçı Dilan Bozyel, Milliyet Gazetesi Fotoğraf Editörü ve Foto Muhabiri Ercan Arslan ve Fotoğrafçı Mehmet Turgut yer alıyor. Ayrıca seçici kurula, Alarko Carrier Yönetim Kurulu Başkanı Niv Garih ve Reklamcı Serdesin Ajans Başkanı Serhat Bayram da katkı sağlayacak. 

Profesyonel fotoğrafçıların yanı sıra Taş Kağıt Makas Duygu Atölyesi ortağı ve oyuncu Ceyda Düvenci de seçici kurulda yer alacak. 

Nasıl Başvururum?

  • Katılımcılar “Küresel İklim Değişikliği” temalı fotoğraflarını; Instagram ve Twitter üzerinden #AlarkoCarrierKüreselİklim2022 etiketini ekleyip, Instagram’da @alarkocarrier, Twitter’da @alarko_carrier hesaplarından bahsederek, fotoğraf altında “açıklama” şeklinde paylaşacaktır.
  • Yarışmaya katılım için sadece Twitter veya sadece Instagram hesapları kullanılabileceği gibi aynı veya farklı fotoğraf ile iki mecradan birden de başvuru yapılabilir.  
  • Yapılacak paylaşımın yarışma başvurusu olarak kabul edilmesi için “Herkese Açık” şekilde paylaşılması gerekmektedir.
  • Yarışmacıların yüklediği fotoğraflardan kriterlere uyanlar, Alarko Carrier mikro sitesi yarisma.alarko-carrier.com.tr üzerinden düzenli olarak yayımlanacaktır.
  • Yarışma katılımcıları, yarışma veya bu koşullara ilişkin tüm iletişimlerini  This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. adresi aracılığıyla yapmalıdır.

 

Alarko Carrier Hakkında

Gebze ve Dudullu’da toplam 96.000 m2 alan üzerine kurulu üretim tesislerinde ısıtma, soğutma ve su basınçlandırma sistemlerinin üretimini sağlayan Alarko Carrier iklimlendirme sektörünün önemli üreticiler arasında yer alıyor. Ayrıca Alarko Carrier, dünyanın önde gelen üreticilerinin distribütörlüğünü yaparak bu ürünleri tüketicilerine sunuyor. Üretici kimliğinin yanı sıra Toshiba markasıyla bireysel klimaların, ısı pompalarının ve aynı zamanda Carrier ve Wolf marka ürünlerinin ithalatını ve satışını gerçekleştiriyor. Değişen tüketici ihtiyaçları ve beklentileri doğrultusunda üstün teknolojili ürünler geliştiren Alarko 

Carrier, 5 kıtada 65 ülkeye ihracat yaparak global ölçekli projeleri ile Türkiye’ye değer katmaya devam ediyor. Müşteri odaklı hizmetini yurt içinde de sürdürerek ülke genelinde 262 bayi, 290 servis ve satış sonrası servis ağıyla tüketicisine ulaşıyor.  

Alarko Holding çatısı altında bulunan Alarko Carrier, lider ve bağımsız uluslararası marka değerlendirme kuruluşu Brand Finance’in yayımladığı “Türkiye’nin En Değerli 100 Markası” listesinde Isıtma-Soğutma-Havalandırma kategorisinde 4 yıl üst üste yer alan tek markadır.

İlk yerli kombi üreticilerinden olan Alarko Carrier, sektöründe SA 8000 ve Enerji Yönetim Standardı Belgesi (ISO 50001) alan İlk Türk Şirketidir.

Etiketler: yarışma, fotoğraf yarışması, fotoğraf

Yazdır e-Posta