Epson’un Tarayıcılarına 7 Ödül Birden
Haberler

Epson’un Tarayıcılarına 7 Ödül Birden

Şirketler belgelerini dijitale daha fazla taşıdıkça, DataMaster Lab Ödülleri’nin de önemi bir o kadar artıyor. Epson'un bu yıl kazandığı ‘Kullanımı En Kolay’ ve ‘En Yüksek Görüntü Kaliteli’ toplam 7 ödül, markanın çok yönlülüğünü ve kalitesini kanıtladı.

Epson, dünyanın ünlü bağımsız test kuruluşu DataMaster Lab tarafından yapılan zorlu testlerin ardından 7 DataMaster Lab 2022 Ödülü'ne layık görüldü. Belge dijitalleştirmenin hız kazanması, şirketlerin hibrit çalışma ortamlarını desteklemesi ve iş akışını ve belge güvenliğini iyileştirmesiyle birlikte ödüller önem kazandı.

"En iyi görüntü kalitesi", "Kullanımı en kolay" ve "En iyi kullanıcı deneyimi" gibi alanlarda üstünlük açısından değerlendirilen Epson ürünlerinin hem kullanıcıların hem de işletmelerin ihtiyaçlarını karşıladığı tescil edilmiş oluyor. Epson Europe'dan Wiebke Bird, "Ürünlerimizin, bu birimlerin sunduğu iş değerini ve iş akışı içinde kullanım basitliğini doğrulayarak bu kadar saygın ve titiz bir test kurumu tarafından tanınmasından ötürü heyecan duyuyoruz" dedi.

DataMaster'dan Edward Bilson ise şöyle konuştu: “Görüntü kalitesine bakıldığında, çoğu görüntüleme ekipmanı üreticisi, dosyaları sıkıştırmak için çeşitli ekipmanlar kullanır, bu da dosya boyutlarını ve depolama maliyetlerini on katı kadar azaltırken görüntülerin kalitesinde genellikle bozulma görülür. Bu ödülü kazananlar, görüntü kalitesinden ödün vermeksizin depolama maliyetleri düşük çözümler sunuyor.”

'En iyi kullanıcı deneyimi' kazananları sorulduğunda, Bilson şöyle diyor: “Bu ödülü kazanan tarayıcılar sezgisel özellik ve işlevlere sahip ve aynı zamanda aynı testlerde rakip makinelere kıyasla orijinal belgeleri çok daha iyi işleme alıyor. DataMaster Lab'ın bağımsız laboratuvarı sayesinde kazanan makinelerin kullanıcıları daha üretken olacak!”

Ödül kazanan Epson ürünleri şöyle açıklandı:

· Epson DS-360W En iyi görüntü kalitesi

· Epson DS-730N En iyi görüntü kalitesi

· Epson DS-32000 En iyi görüntü kalitesi

· Epson DS-30000 En iyi görüntü kalitesi

· Epson DS-730N En iyi kullanıcı deneyimi

· Epson DS-32000 Kullanımı en kolay tarayıcı

· Epson DS-30000 Kullanımı en kolay tarayıcı

Epson Hakkında:

Global, lider bir teknoloji şirketi olarak Epson, bilgiyi verimli teknolojilerle birleştirerek insanların hayatında vazgeçilmez olmayı hedeflemektedir. Şirket, mürekkep püskürtmeli baskı teknolojilerinin yanı sıra, görsel iletişim, giyilebilir ve robotik teknolojilerdeki yenilikleri insan hayatına adapte etmeye odaklanmaktadır. Epson ayrıca Birleşmiş Milletler’in kalkınma hedefleri doğrultusunda sürdürülebilir bir toplum üzerine yaptığı çalışmaların ve katkılarının büyük gururunu taşımaktadır. Japonya merkezli Seiko Epson Corporation liderliğindeki Epson Grup, yıllık 1 trilyon JPY’den fazla satış gerçekleştirmektedir.

Yazdır e-Posta