Dünyayı Özgürce Keşfetmenin En Keyifli Yolu: DJI Mavic3
Haberler

Dünyayı Özgürce Keşfetmenin En Keyifli Yolu: DJI Mavic3

Drone pilotlarının havadan kusursuz görüntü elde etmesini sağlayan Mavic 3, uçuş, fotoğrafçılık ve eğlence için yeni hava olanakları yaratarak her işlevde mükemmel performansa ulaşıyor.

 Yüksek Görüntü Kalitesiyle Uçuş Keyfi

Görüntü teknolojileri ve sivil insansız hava araçları üretiminde dünya lideri olan DJI tarafından üretilen Mavic 3, Hasselblad imzalı çift kameralı yapısıyla dikkat çekiyor. Maksimum 200 metre menzile sahip çok yönlü engel algılama sensörleri, 46 dakikaya kadar uçuş süresi sağlayan yeniden tasarlanmış pilleri ile benzersiz bir deneyim yaşatan DJI Mavic 3, yükseltilmiş donanım yazılımı, düşük ışık hassasiyetiyle esnek ve nüanslı renklerde 5.1K / 50 fps videoyu işleyebiliyor ve ağır çekim çekimlerde daha yüksek kaliteli sonuçlar için 4K/120 fps'yi destekliyor.

Yüksek Hızlı Veri Depolama ve Çift Kamera Konforu

Gelişmiş Mavic 3 Cine sürümü, yüksek hızlı veri depolama için yerleşik 1 TB SSD ile daha zengin video işleme için Apple ProRes 422 HQ kodlaması sunuyor. Çift kamera sistemiyle her şeyin üstünde görüntüleme imkanı sunan DJI Mavic 3, daha yüksek video tanımı, daha yumuşak çekimler ve daha cömert kroplama olanakları yaratıyor. Mavic 3, daha büyük görüntü sensörüne sahip olması sayesinde daha yüksek video çözünürlüğü ve dinamik aralık sağlıyor ve düşük ışıklı ortamlarda gürültüyü daha etkili bir şekilde azaltıyor. Geliştirilmiş renk paleti ile 1 milyara kadar renk yakalayarak post prodüksiyonda doğal renk geçişleri ve gelişmiş esneklik sağlıyor.

Geliştirilmiş Kutu Seçenekleri

Mavic 3, DJI Mavic 3, DJI Mavic 3 Fly More Combo, DJI Mavic 3 Cine Premium Combo olmak üzere 3 farklı kutu seçeneği ile Türkiye’ye satışa sunuluyor. Üç akıllı uçuş pili, bir pil şarj merkezi, bir dönüştürülebilir taşıma fazlası içeren DJI Mavic 3 Fly More Combo, daha fazla senoryada keşfetmeye ve çekim yapmaya yardımcı olan bir ND filtre seti içeriyor. DJI Mavic 3 Cine Premium Combo ise, Apple ProRes 422 HQ video kaydını destekleyen ve yerleşik 1 TB SSD’ye sahip bir Mavic 3 Cine Drone içeriyor. Profesyonel yaratıcılığı her yönden destekleyen DJI Mavic 3 Cine Premium Combo, içerdiği DJI RC Pro ile yüksek parlaklıkta erkan sunuyor.

 

DJI Mavic 3 Single Fiyatı: 2.781 $

DJI Mavic 3 Fly More Combo Fiyatı: 3.768 $

DJI Mavic 3 Cine Premium Combo Fiyatı: 6.539 $

 

Daha fazla bilgi için, ziyaret edin:

 Web sitesi: www.dji.comwww.karacasulu.com

Facebook: https://www.facebook.com/karfokaracasulu

Instagram: https://www.instagram.com/karfokaracasulu/

Etiketler: ileri fotoğrafçılık

Yazdır e-Posta