• Anasayfa
  • Haberler
  • DJI, Yılın En Romantik Gününde Hediye Alternatifleriyle Yanınızda
DJI, Yılın En Romantik Gününde Hediye Alternatifleriyle Yanınızda
Haberler

DJI, Yılın En Romantik Gününde Hediye Alternatifleriyle Yanınızda

DJI, Sevgililer Günü’ne özel indirimli fiyatlarıyla birçok hediye seçeneğini kullanıcılarıyla buluşturuyor. Her şeyin en iyisini hak eden görüntü teknolojilerine meraklı sevdikleriniz için DJI, birçok hediye alternatifi sunuyor. DJI Sevgililer Günü Hediye Rehberi, aşkını ölümsüzleştirmek isteyenlerin yanında…

DJI Mini SE Fly More Combo ile Gökyüzü Keşfi

Kompakt ve güçlü yapısıyla DJI Mini SE, paylaşılan en güzel anılara gökyüzünden eşlik ediyor. DJI Mini SE, sevdiklerine benzersiz bir bakış açısı hediye etmek isteyenler için oldukça uygun bir hediye alternatifi... En hafif ve en uygun fiyata sahip olan DJI Mini SE, dron ile çekim yapabilmenin en kolay yollarını sunuyor. Kullanımı kolay DJI Fly uygulamasıyla entegre çalışan DJI Mini SE, basitleştirilmiş bir uçuş deneyimi ve sinematik görüntüler elde etme imkanı sağlıyor. DJI Mini SE, yenilenen tasarımı, hafifliği ve teknolojisi sayesinde, üstün kamera kararlılığı ve net, ultra pürüzsüz görüntüler ile çekim keyfini zirveye taşıyor.

DJI Action 2, Macera Tutkunu Sevdiklerinizin Her Koşulda Yanında

DJI Action 2, çok yönlü tasarımıyla, macera tutkunu sevdikleriniz için vazgeçilmez bir hediye alternatifi… Bir aksiyon kamerasından çok daha fazlasını sunan Action 2, giyilebilir teknolojisi ile aksiyon meraklılarının her an yanında vazgeçilmez bir aksesuar oluyor. En muhteşem anları yakalarken anda kalmayı sağlayan DJI Aciton 2, opsiyonel Manyetik Kordon ve Manyetik Kafa Bandı ile giyilebilir teknoloji rahatlığı sunuyor. Göğüse veya başa rahatça takabiliyorken eller serbest bırakabiliyor ve FPV dronlara entegre edilebiliyor. Zorlu koşulların kamerası DJI Action 2, yenilikçi manyetik tasarımı sayesinde hayatı yakalarken aksesuarların zahmetsizce değişmesini sağlıyor.  DJI tarafından üretilmiş şimdiye kadarki en güçlü aksiyon kamerası Action 2, doğa yürüyüşlerinden safarilere, yarış pistlerinden sörfe kadar her aktivitede kalıpları kırıyor, sınırları kaldırıyor.

 DJI OM 5, En Değerli Anılarınızı Güzelleştiriyor

DJI tarafından en güzel içerikleri yaratmak için üretilen akıllı telefon sabitleyicisi OM 5, sevdiklerinin her anını güzelleştirmek isteyenler için eşsiz bir alternatif… Ultra hafifliği ve boyutuyla fark yaratan DJI OM 5, fotoğraf ve video konusunda gelişmiş özellikleriyle, içerik üretimini daha keyifli hale getiriyor. Dahili uzatma çubuğu ile taşınabilir ve avuç içi boyutunda olan DJI OM 5 ile sevdikleriniz kusursuz özçekimlerin, süper akıcı videoların, otomatik izlemenin ve çok daha fazlasının keyfini çıkarıyor.

DJI OM 4 SE, Kusursuz Anlar Sağlıyor

Sevdiklerinin olağanüstü anlarını kusursuz hale getirmek isteyenler için DJI OM 4 SE, en uygun hediye alternatifi… Manyetik telefon kelepçesi ve halka tutucu ile desteklenen DJI OM 4 SE, akıllı telefonları çekim esnasında güvende tutuyor. Akıllı çekim modlarıyla sevdiklerinizin hayal gücünü çekimlerine yansıtmalarına imkan veriyor. DJI Mimo uygulamasıyla desteklenen OM 4 SE, videoları başyapıtlara dönüştürüyor. DJI OM 4 SE, 3 eksen stabilizasyonu ile olağanüstü pürüzsüz çekimler artık hayal olmuyor.  Ultra kompakt ve kullanımı kolay özelliklerle çığır açan akıllı telefon sabitleyicisi DJI OM 4 SE, sevdiklerinizin her zaman güzel görüntüler yakalamasını sağlıyor. İlham dolu anları kolayca yakalama imkanı sunan DJI OM 4 SE, her yerde ve her zaman anılara eşlik ediyor.

DJI Pocket 2, Sevdiklerinize Sihir Yaratma Özgürlüğü Veriyor

Cep boyutunda ve oldukça küçük bir kamera olan DJI Pocket 2, sevdiklerinizin her yerde ve her an çekime hazır olmalarını sağlıyor. Tek elle çekim yapma imkanı sunan DJI Pocket 2, gezmeye meraklı sevdiklerinizin kalbini ısıtacak bir hediye alternatifi… Hareketi dengelemek, keskin fotoğraflar ve pürüzsüz videolar çekmek için donatılan Pocket 2, yolculukların her anında en unutulmaz anlara eşlik ediyor.

 Daha fazla bilgi için, ziyaret edin:

Web sitesi: www.dji.comwww.karacasulu.com

Facebook: https://www.facebook.com/karfokaracasulu

Instagram: https://www.instagram.com/karfokaracasulu/

 

Etiketler: kamera

Yazdır e-Posta