Haberler

Yarışmaya Katılmak için...

GezginFoto Dergisi Ayın Fotoğrafı Yarışması -3- Başlıyor

AYIN FOTOĞRAFI INSTAGRAM YARIŞMASI 

ŞARTNAME

Konu: Yalnız

Yarışma Alanı: Instagram

Zorunlu Etiketler: #gezginfotoyarışma @gezginfoto

Son Başvuru Tarihi: 15 Haziran 2021

Yarışma Koşulları:

  • Yarışmaya siyah-beyaz ve renkli her ayarda çekilen fotoğraf katılabilir. Uluslararası yarışmalarda kabul edilen (renk, kontrast, kadraj) düzenlemeler kabul edilecektir.
  • Yarışmaya katılan fotoğrafın yeni çekilmiş ve yeni yüklenmiş bir fotoğraf olma zorunluluğu yoktur.
  • Her yarışmacı Instagram’da paylaştığı fotoğrafına #gezginfotoyarışma ve @gezginfoto etiketlemesini yaparak ve fotoğrafların orijinallerini This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. adresine göndererek en fazla 3 adet fotoğrafla yarışmaya katılabilir.

Ödül Detayları:

  • GezginFoto Yayın Kurulu tarafından seçilen ayın fotoğrafı Türkiye'de istediği bir noktadan istediği bir noktaya gidiş-dönüş uçak bileti ile ödüllendirilecek ve 3 Finalist 1 yıllık Gezgin Foto aboneliği kazanacaktır. Jürinin yayınlamaya değer bulduğu en fazla 10 finalist fotoğraf GezginFoto dergisinde yayınlanacaktır.
  • Ödülü kazanan ve kazandığı bildirilen kişi; birinciliği açıklandıktan sonra 2021 yılı içinde ödülünü kullanmalıdır. Ödülü yarışmayı kazanan isim kendisi kullanmak zorundadır.
  • GezginFoto Dergisi, kişinin uçak bileti ücreti dışındaki hiçbir ücretten sorumlu değildir.
  • Belirtilen etiketlerde fotoğraf paylaşıp yarışmaya katılan herkes, bu şartnamedeki tüm koşulları kabul etmiş sayılır.

Sonuçların Açıklanacağı Yer: www.gezginfoto.com.tr

Yarışma Hakkında İletişim Bilgileri: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. / 05335786666

Etiketler: fotoğraf yarışması

Yazdır e-Posta