• Anasayfa
  • Haberler
  • Sevgilinizle Hikayeleriniz Canon SELPHY CP1300 ile Hayat Bulsun!
Haberler

Sevgilinizle Hikayeleriniz Canon SELPHY CP1300 ile Hayat Bulsun!

Yılın en romantik zamanı Sevgililer Günü yaklaşırken, kalpleri ısıtan bu özel günü eşsiz bir anıya dönüştürmek isteyenlerin hediye arayışı devam ediyor...

Canon, her yerde bir dakikadan az sürede baskı alması ile fotoğrafların vazgeçilmezi olan SELPHY CP1300 ile aşkın en güzel anlarını ölümsüzleştirecek benzersiz bir hediye alternatifi sunuyor.

Sevgilisine verdiği hediyeler ile fark yaratmayı sevenler için mini boyutu, hafifliği ve rahat taşınma özellikleri ile fotoğraf yazıcısı Canon SELPHY CP1300 mükemmel bir hediye olarak öne çıkıyor. Akıllı cihazlarla olan muhteşem uyumu sayesinde her fotoğrafın baskısını alma imkanı sunan Canon SELPHY CP1300, Wi -Fi bağlantısı özelliğiyle tek tuşla fotoğrafların hızlı ve kolay bir şekilde baskısının alınmasını da sağlıyor.

Stüdyo kalitesinde baskının adresi

Canon PRINT uygulaması, MopriaTM, Apple AirPrintTM tarafından desteklenen SELPHY CP1300, dayanıklı ve fotoğraf stüdyosu kalitesinde baskı almasıyla her anın en ince detayına kadar ölümsüzleştirilmesine yardımcı oluyor. Vesikalık fotoğrafların da baskısını almayı sağlayan SELPHY CP1300 aynı zamanda 2x6 fotoğraf kabininde de kullanılabiliyor. Ayrıca opsiyonel yüksek kapasiteli pil gücü sayesinde 54 adede kadar baskı alma kapasitesine sahip SELPHY CP1300 siyah, beyaz, pembe farklı renk seçenekleriyle şık etkinliklerin tamamlayıcısı oluyor.

Tavsiye Edilen Satış Fiyatı: 799 TL + KDV

Medya Danışmanlığı İçin;

GoodWorks

Tuğçe Oral

This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.  – 0532 413 12 24

 

Merve Didişen

This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.  – 0538 360 86 63

 

Ece Avcı:

This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. – 0505 782 62 58

 

Canon Avrupa Hakkında

Canon Avrupa, görüntüleme teknolojileri ve hizmetlerinde küresel bir sağlayıcı olan Canon Inc.’nin EMEA stratejik merkezidir. Yaklaşık 120 ülkede operasyonları bulunan Canon Avrupa, yaklaşık 17.000 çalışanı istihdam etmekte ve Canon’un yıllık küresel gelirinin yaklaşık dörtte birini sağlamaktadır. 

 

1937 yılında temelleri atılan sürekli yenilik yapma arzusu Canon’u 80 yıllık tarihi boyunca görüntüleme mükemmelliğinde hep ön saflarda tutmuş ve doğru alanlara yatırım yapmaya ve büyüme fırsatlarını değerlendirmeye bağlılığını sürdürmesini sağlamıştır. Fotoğraf makinelerinden ticari yazıcılara, iş danışmanlığından sağlık hizmetleri teknolojilerine kadar Canon, görüntüleme yenilikleri aracılığıyla yaşamları ve işleri zenginleştirmektedir.

 

Canon’un kurumsal felsefesi olan Kyosei ‘ortak fayda için yaşamak ve çalışmak’ anlamına gelmektedir. Canon Avrupa, EMEA ülkelerinde çevresel etkisini asgari düzeye indirmeye odaklanarak ve müşterilerinin Canon ürünleri, çözümleri ve hizmetlerinde çevre duyarlılığına sahip olmasını destekleyerek sürdürülebilir işletme büyümesi elde etmek üzere çalışmaktadır.

 

Canon Avrupa hakkında daha fazla bilgi için lütfen şu adresi ziyaret edin: www.canon-europe.com

 

 

Yazdır e-Posta