Sporun ruhu fotoğraflara yansıdı.
Haberler

Sporun ruhu fotoğraflara yansıdı.

İstanbul Bilgi Üniversitesi Spor Yöneticiliği Bölümü Sports Business Club Öğrenci Kulübü kadın, çocuk ve engelli bireylerin sporla kurduğu ilişkiyi fotoğraflarla ortaya koymak amacıyla “Benim Gözümden Spor” başlıklı fotoğraf yarışması düzenledi. Yarışmanın kazananları santral istanbul Kampüsü’nde düzenlenen törende ödüllerini aldı.

İstanbul Bilgi Üniversitesi Spor Yöneticiliği Bölümü Sports Business Club Öğrenci Kulübü tarafından düzenlenen “Benim Gözümden Spor” başlıklı fotoğraf yarışmasında katılımcılar “Spor ve Kadın”, “Spor ve Çocuk” ve “Engelsiz Spor” kategorilerinde yarıştı. Sporun kadın, çocuk ve engelli bireylerin hayatındaki rolünü vurgulamak amacıyla düzenlenen yarışmanın jürisinde; P Blok Ajans Kurucu Ortağı Fethi İzan, İstanbul Bilgi Üniversitesi Spor Yöneticiliği Bölümü Dr. Öğretim Üyesi İlknur Hacısoftaoğlu, Olimpiyat Oyunları Resmi Fotoğrafçısı Mine Kasapoğlu, Reuters Şef Foto Muhabiri Murad Sezer ve Feyziye Mektepleri Vakfı Yönetim Kurulu Üyesi ve Genel Sekreter Zeynep Sezerman gibi usta isimler yer aldı.

Emirkan Cörüt

Yarışmanın kazananları düzenlenen ödül töreninin ardından belli oldu. “Spor ve Çocuk” kategorisinde Emre Bostanoğlu, “Spor ve Kadın” kategorisinde Emirkan Cörüt, “Engelsiz Spor” kategorisinde ise Delizia Flaccavento çektikleri fotoğraflarla birinciliği elde etti.

Emre Bostanoğlu

İstanbul Bilgi Üniversitesi Hakkında:

1996 yılında Türkiye’de üniversite yaşamına yeni bir soluk getirmek amacıyla yola çıkan ve kurulduğu günden bu yana öğrencilerine uluslararası gelişim fırsatları sunan İstanbul Bilgi Üniversitesi, Laureate Uluslararası Üniversiteler Ağı’nın Türkiye’deki tek üyesidir. Yaklaşık 1500 kişilik bir öğretim kadrosuna sahip olan İstanbul Bilgi Üniversitesi’nin 25.000’i aşkın öğrencisi ve 30.000’i aşkın mezunu bulunmaktadır. İstanbul Bilgi Üniversitesi, Sosyal ve Beşeri Bilimler, Hukuk, İşletme, İletişim, Sağlık Bilimleri, Mimarlık ve Mühendislik ve Doğa Bilimleri fakültelerinin yanı sıra yüksekokulları, meslek yüksekokulları ve enstitüleri çatısı altında 150’yi aşkın ön lisans, lisans ve doktora programı sunmaktadır. İstanbul Bilgi Üniversitesi’nin İstanbul’un merkezinde, santralistanbul, Dolapdere, Kuştepe ve Kozyatağı olmak üzere dört kampüsü bulunmaktadır. Yükseköğretim Derecelendirme Kuruluşu QS’in, 2019 yılı “Gelişmekte Olan Avrupa Ülkeleri ve Orta Asya Üniversiteleri Sıralaması”nda BİLGİ, en iyi 140 üniversite arasında yer almaktadır. İstanbul Bilgi Üniversitesi hakkında ayrıntılı bilgiye www.bilgi.edu.tr adresinden ulaşılabilir.

 /İstanbulBilgiUniversitesi  @BİLGİOfficial  /İstanbulBilgiUni    /BİLGİOfficial

Yazdır e-Posta