Nikon Z f Şimdi Türkiye'de
Haberler

Nikon Z f Şimdi Türkiye'de

Görünümü. Performansı. Yaratıcılığınız. Nikon Z f ile benzersiz bir şeyler yaratın. Tamamen size ait bir estetik görünüm elde etmek için çarpıcı tam çerçeveli görüntü kalitesi.

Klasik Tasarım

Efsane bir modelden geliştirilmiş tam çerçeveli aynasız fotoğraf makinesi sayesinde yaratıcılığınızla gurur duyun. İlk kez ya da yeni baştan fotoğraf çekmenin keyfine varın.

Nikon FM2 Fotoğraf Makinesinden İlham Aldı

Z f, bir üst seviyede performans sunmak için klasik Nikon analog fotoğraf makinesi tasarımının gelişmiş Z serisi teknolojisiyle buluştuğu modeldir. Geçmiş ve bugünün mükemmel birleşimi.
 
Size Özgü Hale Getirin
Hassas frezeli pirinç mekanik kontrol kadranlarındaki siyah kaplama, zamanla çekici bir patina ortaya çıkarır. Z f’nizi ne kadar çok kullanırsanız türünün o kadar tek örneği olur.
 
Mutlak keskinlik, olağanüstü hassasiyet ve mükemmel hız elde etmek için güçlü Z serisi teknolojisi. Herhangi bir konu ile.
Çekim tarzınız üzerinde tam esneklik sağlamak için modern ve klasik kontroller
Sınırsız ilham için en yeni özellikler
Ve her zaman inanılmaz görüntü kalitesi
Tam çerçeveli Nikon Z f. Bir ikona dönüştürün
 

Hassasiyet

Yumuşatılmış Arka Plan Aydınlatması

Sensördeki AF pikselleri, arkadan aydınlatılmış sahneleri yakalamanıza olanak tanır. Konunuzun hemen arkasında güçlü bir ışık kaynağı olsa bile yüzlere netleme yapılabilir.
 
 

Epik Odak Kapsamı

Sensörü kaplayan 299 Otomatik Alan AF noktasıyla çerçevenin herhangi bir yerindeki nesnenize keskin bir şekilde odaklanabilirsiniz. Dilediğiniz gibi yazın; Zf sizi takip etmeye hazırdır.
 

Bilinçli İzleme Özelliği

İnsanlar Kuşlar. Hayvanlar. Araçlar. Uçaklar. Küçük, hızlı ve düzensiz hareket etseler bile Z f,konularınızı tek bir ritmi bile kaçırmadan algılar ve takip eder.
 
Özel Geniş Alan AF Özelliği
Kendi netleme alanınızı belirlemek ister misiniz? Fotoğraf için en az 77 ve videolar için en az 66 olağanüstü özel desen; netleme alanınızın şeklini, boyutunu ve konumunu kesin olarak belirlemenize olanak tanır.
 

Karanlıkta Görüş Sağlar

Konu algılama ve AF özellikleri, olağanüstü-10 Ev’ye kadar çalışır. 5 Ay ışığı olmadığında bile asla karanlıkta çekim yapıyormuş gibi hissetmezsiniz.
 

Hızlı Kare Hızları

Gözünüzü Kırptığınızda o anı kaçırıyor musunuz? 30 fps’ye(JPEG, Büyük veya Normal) ve RAW çekim yaparken 14 fps’ye varan heyecan verici seri çekim hızlarıyla hiçbir şeyi kaçırmazsınız. Hepsini tam AF/AE özelliğiyle yapabilirsiniz.

Kayıt Öncesi Deneme Çekimi

Görmediğiniz anlarla kendinizi şaşırtın. Z f, deklanşöre tam olarak basmadan bir saniyeye kadar kayıt yapabilir.
 
Üç monokrom profil

Tek Tuşla Çalışmaya Başlayın

Tek bir düğme hareketiyle fotoğraf ve videolara anında klasik siyah beyaz bir görünüm kazandırın.

Monokrom

Hafifçe artırılmış kontrastla keskin günlük siyah-beyaz çekimler için idealdir.
 
Düz Monokrom

Size çok sayıda ayrıntı içeren daha yumuşak ton geçişleri sunar ve ayrıca daha fazla düzenleme için mükemmeldir.

Derin Tonlu Monokrom

Önemli ölçüde karanlık gökyüzü ve çarpıcı bulut ayrıntıları için kırmızı filtreli bir görünüm elde edin.
 
Sinematik Videolar
 
Işık sürekli değişse bile yazıya dökülemeyen anları yakalayın. Net 4K çözünürlük, sorunsuz AF, net ses ve uzun kayıt süreleri size video ile ifade etme gücü sunar.
 
4K Ultra HD’den Aşırı Ağır Çekime Kadar,
 
24p veya 30p kare hızlarında (6K’den yüksek örneklemeli) son derece keskin 4K çekim yapabilirsiniz. 4K/60p’de ağır çekim modunda çekim yapabilir veya sonuna kadar full HD/120p’de olağanüstü ağır çekim sahneleri kaydedebilirsiniz.
 

Uzun Süreli Çalışmalar. Esnek Sıkıştırma

Tek seferlik videolar mı? Neden olmasın? sahneleri kesmeye gerek kalmadan 125 dakikaya kadar uzun çekimler kaydedebilirsiniz. 8 bit veya 10 bit H.265/HEVC’de, SDR’de ve HLG veya N-LOG’da videolar Çekebilirsiniz.
 

S Modunda Çekim Yaparken Otomatik Ayar Kontrolü

Z f, deklanşör önceliği modunda tam ayar kontrolünü destekleyen ilk Nikon Z serisi fotoğraf makinesidir. ISO değeri ve diyafram, değişen ışıkta çekim yapmak için ideal şekilde otomatik olarak ayarlanır.
 

İnanılmaz Durağan Görüntüler

Hikayelerinizi anlatın. Kendi tarzınızda kompozisyonlar oluşturun. Size sonsuz alan derinliği ve pürüzsüz bokeh efekti sağlayan başarılı NIKKOR Z serisi objektiflerle bir araya getirilen Z f, durağan görüntüler için pek çok yaratıcılık olasılığının kapısını açıyor.
 
 

Portreler Üzerinde İnce Kontrol

Ton ve parlaklığı kolayca ayarlayın, gözleri ve saçı keskin tutarken cildi yumuşatın veya daha zengin tonlar elde edin ve parlak vurgulardan kaçının.
 

Geliştirilmiş Otomatik Mod

AUTO (OTOMATİK) modda çekim yaparken Z f’in derin öğrenme teknolojisi, durumu algılar ve mükemmel çekim için önemli fotoğraf makinesi ayarlarını yapar. Tek yapmanız gereken kareyi kadraja almak.
 

Gözlere Keskin Netleme

İster durağan görüntü isterse video çekiyor olun Z f; insanların, evcil hayvanların ve kuşların gözlerine sabitlenebilir ve orada sabit kalabilir. Gözler saç, gözlük veya gözlükle kapatılmış ya da ters dönmüş olsa bile fark etmez.

Yedi Baş Döndürücü Renk. Bir İkonik Tasarım.

Modern bir dokunuş ile klasik hale getirin. Orijinal siyahtan Gün Batımı Turuncusuna kadar pek çok renk yalnızca Nikon mağazasında mevcuttur.
 
 

Mekanik Kontrol

ISO değerini, deklanşör hızını veya pozlama telafsini ayarlamak için Z f’nin güzel üst kadranlarını dokunmatik bir tıklama ile döndürebilirsiniz.
 

Dokunmatik Ekran Kontrolü

Ekranı kullanarak çekim yapmayı mı tercih ediyorsunuz? Menü aracılığıyla Z f’nin üst kadranlarını kilitleyebilir; ISO değeri, diyafram ve pozlamayı ayarlayabilirsiniz.
 

Çift Kart Yuvaları

Aerodinamik gövdede bir adet SD kart ve bir adet de MicroSD olmak üzere hala iki kart yuvası için yer vardır.

Çekim ve depolama söz konusu olduğunda size seçenekler sunar.

Sağlam Hava Sızdırmazlığı

Bu tam çerçeveli aynasız fotoğraf makinesi, ilhamınızın götürdüğü her yere rahatça gider. Yüksek performanslı hava sızdırmazlığı; toz, kir ve nemi dışarıda tutar.
 
Sağlam Gövde
 
Z f fotoğraf makinesi gövdesinin önü ve üstü süper hafif güçlü magnezyum alaşımından üretilmiştir. Günlük kullanımda kaynaklanan darbe ve çarpmalar sorun yaratmaz.
 
Çift Sensör Kaplamaları
 
Elektro-iletken kaplama, tozu aktif olarak uzaklaştıran bir manyetik alan oluşturur. Flor kaplama ise sensörü silerek temizlemeyi kolaylaştırır.
 

Etiketler: ileri fotoğrafçılık

Yazdır e-Posta