Dünyayı En İnce Ayrıntısına Kadar 4K ile Kaydetmeye Hazır Mısınız?
Haberler

Dünyayı En İnce Ayrıntısına Kadar 4K ile Kaydetmeye Hazır Mısınız?

 Canon, 4K kamera ürünlerinden LEGRIA serisini yeni modeller ile genişletmeye devam ediyor.

Son model LEGRIA HF G50 ve LEGRIA HF G60 ürünleri ile Canon kullanıcılarına göz alıcı video çekme imkanı sunuyor. Yüksek çözünürlüğü ve tasarımıyla öne çıkan kameralar, tüm detayları kaydetmek isteyenlerin vazgeçilmez tercihi oluyor.

Canon’un yeni LEGRIA HF G50 ve LEGRIA HF G60 modelleri, 4K UHD özelliği sayesinde 1/2.3 ve 1.0 tip sensör nitelikli optikleri sayesinde sağladığı üstün görüntü kalitesiyle nefes kesen videolar yaratılıyor. Sahip olduğu Dual Pixel CMOS AF teknolojisiyle yeni kameralar, göz alıcı ayrıntıları yakalamayı sağlayarak eşsiz videolara imza atılmasına yardımcı oluyor.

Ayarlanabilir odak hızı ile yaratıcı videolar çekmek artık çok kolay!

LEGRIA HF G50 ve LEGRIA HF G60 modelleri, f/1.8 – f/2.8 maksimum diyafram donanımı ve 20x zum lens özellikleriyle görüntülerin en ince detayına kadar kaydedilmesine yardımcı oluyor. Ayarları arasında olan alan derinliği kontrol fonksiyonu da kullanıcılarına daha canlı ve net görüntüler sunuyor. Yüksek odak hızının sağladığı netliğin yardımıyla her iki kamera da belgesel çekimleri için ideal bir seçenek olarak öne çıkıyor. Aynı zamanda ayarlanabilir oynatma hızı özelliğine sahip bu kameralar, amatör kullanıcıların yaratıcı denemeler yapmasına ve video içeriklerinin dramatik etkisini güçlendirmesine yardımcı oluyor.

Tarzınızı videolarınıza kolayca yansıtın

Tasarımında, tarzını videolarına yansıtmak isteyenlerin ihtiyaçlarının da dikkate alındığı bu modellerde ayarları kişiselleştirme özelliği de bulunuyor. Tercihlere göre düzenlenebilen ayarlar her video çekiminde kullanıcılarına özgünlük sunuyor. Bu özellik, ister aile buluşmalarında ister kişisel projelerde olsun belirli bir tarzda çekim yapmak isteyenlerin muhteşem videolara imza atmasını sağlıyor. Ayrıca, son teknolojiye sahip bu kameralar, iki elde kullanılma fonksiyonu sayesinde çok fazla hareketin olduğu çekimlerin rahat geçmesine yardımcı oluyor.

4K kalitesinde göz alıcı netlik

Ünlü sensör tabanlı otomatik odaklanma teknolojisi tarafından desteklenen yeni modeller, kullanıcılara, deneyimlerini ve arzu ettikleri etkinlikleri 4K kalitesinde bir netlik ile kaydedebilme imkanı sunuyor. Aynı zamanda yüksek performanslı odak takibi özelliği Dual Pixel CMOS AF sayesinde yeni kameralar, basit çekimleri bile profesyonel bir boyuta taşıyor. Geniş 1.0 tip sensörü ve maksimum f/2.8-4.5 lens diyaframı aracılığıyla kusursuz ve göz kamaştıran kareler elde ediliyor.

LEGRIA HF G50 - Temel özellikler:

LEGRIA HF G60 - Temel özellikler:

Yazdır